Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 0 common:people_all_forms

Cерпнева (не)конференція педагогічних працівників «Освітній простір Деражнянщини - простір якісної освіти»

Date: 31 серпня 2021 о 07:01
66 views

26 серпня 2021 року на Деражнянщині відбулася серпнева (не)конференція педагогічних працівників «Освітній простір Деражнянщини - простір якісної освіти». Цей захід – це особлива педагогічна подія, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один навчальний рік.
Освітян з початком нового навчального року привітали: міський голова Ковпак Андрій Миколайович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради Балігар Євген Сергійович, директор «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Деражнянської міської ради Рудзік Тетяна Володимирівна,
голова ради голів профкомів працівників освіти Звірок Лариса Яківна.
Як завжди особливо зворушливими були пісенні і танцювальні номери - подарунки від учнів та педагогів закладів освіти.
Основною частиною заходу була робота локації, а саме:
Локація 1. Освітні мандри простором дошкілля
Спікер: Каратаєва Марина Іванівна, методист НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО
Дарченко Лариса Григорівна, методист НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ та закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО
Модератор: Тимофієва Ольга Володимирівна
Локація 2. Нова українська школа = якісна освіта
Спікер: Михайлова Галина Петрівна
Модератор: Тимофієва Ольга Володимирівна
Локація 3. Хто ми? Мисливці за сертифікатами, чи професіонали , які розвиваються?
Спікер: Поліщук Алла Степанівна, директор КУ «ЦПРПП» Славутської міської ради Хмельницької області, освітній експерт та організатор серпневих ( не конференцій для шкільних педагогів у форматі EdCamp.
Модератор: Рудзік Тетяна Володимирівна, директор КУ «ЦПРПП» Деражнянської міської ради Хмельницької області.
Локація 4. Діяльнісний підхід на кожному уроці та в кожному класі – завдання вчителя Нової Української школи?
Спікер: Сологуб Олександра Станіславівна, методист НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО
Модератор: Печинога Анатолій Віталійович,
Локація 5. Освітній простір покоління z/
Спікер: Підопригора Юлія Анатоліївна - практичний психолог Хмельницького приватного центру психології
Модератор: Піщенко Наталія Степанівна
Локація 6. Що потрібно педагогам, щоб бути ефективними в інклюзивній школі?
Спікер: Мельник Світлана Володимирівна, в.о.директора обласного ресурсного Центру
Модератор: Звірок Лариса Яківна
Локація 7. Конкурс «Учитель року»: нові виклики та перспективи
Спікер: Середюк Тетяна Валеріївна
Модератор: Свирида Наталія Валеріївна
Локація 8. Як навчати 5 клас в НУШ : нова авторська методика «Weekly-10»
Спікер: Кенц Галина Іванівна, методист НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО
Локація 10. Синергія як шлях до якісної школи
Спікер: Кошка Оксана Анатоліівна, завідувачка НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО
Дякуємо всім за роботу.
Особлива щира вдячність всім спікерам Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кошці О.А., Кенц Г.І., Сологуб О.С., Каратаєвій М.І., Дарченко Л.Г., директору КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Славутськоі міської ради Поліщук А.С. за високий професіоналізм та методичну підтримку заходу.
Серпнева ( не) конференція відбулася завдяки спільній роботі відділу освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ( начальник Балігар Є.С.), Центру професійного розвитку педагогічних працівників Деражнянської міської ради ( директор РудзікТ.В.), Деражнянського інклюзивно- ресурсного центру ( директор Іванцова Л.В.), колективів Деражнянського Будинку творчості дітей та юнацтва ( директор Ніженський О.В.) та Деражнянськоі ЗОШ /3 імені Героя України Івана Зубкова ( директор Онофрійчук Н.М.), на базі яких проходив захід.
Шановні освітяни, ми сподіваємося, що така подія у форматі демократично дискусійного простору, у якому учасники обирають ті теми локацій, які відповідають їхнім потребам, безперечно , стануть корисним досвідом та надихнуть освітянську спільноту на нові звершення у 2021-2022 навчальному році,
бажаємо кожному педагогічному колективу невичерпної енергії, мудрих рішень та сміливих ідей.
Comments:
Only authorized users can leave comments.