Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
МАН: простір можливостей, особистісного розвитку та успіху
Виявлення, підтримка та розвиток обдарованих дітей – це актуальне питання сьогодення.
Одним з напрямків роботи з обдарованою молоддю є Мала академія наук України, яка є фундаментом української науки, інтелектуального поштовху для розвитку суспільства сьогодення і майбутнього. МАН – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення.
З метою підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників у визначенні методів, форм, засобів і технологій навчання й виховання обдарованих учнів, популяризації здобутків обдарованої молоді, кращого педагогічного досвіду роботи, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з відділом освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради за участі відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 08 червня 2021 року для директорів, заступників директорів з НВР, педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Деражнянської ТГ та Вовковинецької ТГ проведено ментор-студію «МАН: простір можливостей, особистісного розвитку та успіху».
Рудзік Т.В., директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Деражнянської міської ради, відкрила ментор – студію, зазначила мету та завдання заходу.
З вітальним словом до учасників ментор – студії звернулися Підгородецька О.В., спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради та Гончарук Г. М., директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Під час інформаційного модуля розглядалися питання: «Системний підхід до формування дослідницьких здібностей і цілеспрямованої діяльності вихованців Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України» (Гаєвська М.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Хмельницького територіального відділення МАН України); «Науково - дослідницька робота як один з аспектів роботи з обдарованою молоддю закладів загальної середньої та позашкільної освіти Деражнянської ТГ» (Свирида Н.В., консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Деражнянської міської ради, відповідальна за діяльність Деражнянського наукового товариства учнів ХТВ МАН України); «Особливості нового формату Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України» (Лимарь Н. О., завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді).
На практико – презентаційному модулі досвідом роботи з організації та проведення науково – дослідницької роботи з обдарованою молоддю поділилася вчитель біології Деражнянського ліцею №2 Гжегожевська А.В..
Ментор – студія була цікавою та плідною, час роботи заходу промайнув швидко. Сподіваємося, що розглянуті питання сприятимуть розвитку науково-дослідницької діяльності з обдарованою молоддю у закладах загальної середньої освіти Деражнянської та Вовковинецької територіальних громад.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.